Kredyty gotówkowe z niskim oprocentowaniem

Kredyt na dowolny cel, który możesz wykorzystać w zależności od swoich potrzeb może być jedynym rozwiązaniem w kryzysowej sytuacji. Dodatkowe pieniądze mogą przydać Ci się w wielu momentach Twojego życia. Często po pożyczki i kredyty gotówkowe należy sięgnąć w najmniej spodziewanej chwili. Nie oznacza to jednak, że za gotówkę którą otrzymasz w ramach umowy musisz zapłacić wysoką cenę. Dobre zobowiązanie gwarantują minimalny całkowity koszt jakiego musi się spodziewać kredytobiorca. Aby jednak wybrać właśnie taki produkt trzeba poświęcić przynajmniej kilka minut i zapoznać się z ofertami dostępnymi w bankach.

Kredyty gotówkowe w bankach są tańsze

Usługi finansowe proponowane przez firmy pożyczkowe skierowane są przede wszystkim do innej grupy docelowej. Z produktów znanych "chwilówek" najchętniej korzystają osoby, które nie mają możliwości na to by bez problemu otrzymać zadłużenie w standardowym banku. Powodem może być zła historia kredytowa lub brak umowy o pracę na czas nieokreślony. Pożyczkę otrzymasz bez zbędnych formalności, nawet w kilkanaście minut. Musisz jednak liczyć się z tym, że za produkt zapłacisz znacznie więcej. Firma udzielająca takiego zadłużenia naraża się na duże ryzyko i odpowiednio podnosi nie tylko oprocentowanie ale także wszystkie dodatkowe opłaty. Ponadto większość pożyczek na dowolny cel wymaga spłaty w tygodniowych ratach, o czym zapomina wielu zainteresowanych.

Banki nie tylko pozwalają na uniknięcie szeregu niepotrzebnych formalności ale są także tańsze dla kieszeni usługobiorców. Należy jednak pamiętać, że każdy kredytobiorca zostanie dokładnie sprawdzony pod względem zdolności kredytowej i wcześniej zaciągniętych zadłużeń.

Kredyty gotówkowe posiadają jednak dużo niższą rzeczywistą stopę oprocentowania. Pozwoli Ci to na dokładnie zaplanowanie swojego budżetu i ograniczenie niepotrzebnych wydatków. Nie musisz jednak spędzać swojego wolnego czasu na porównywaniu licznych, często mało zrozumiałych informacji na stronach banków. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut i zapoznasz się z aktualnym rankingiem, przygotowanym przez specjalistów.

Wrzesień 2015 - najlepsze kredyty gotówkowe

Alior Bank - Lekka pożyczka gotówkowa

  • Oprocentowanie - 4,90%
  • Prowizja - 0,00%
  • Maksymalna kwota zadłużenia - 50 000,00 złotych​

Eurobank - Kredyt z premią roczną

  • Oprocentowanie - 5,00%
  • Prowizja - 3,00%
  • Maksymalna kwota zadłużenia - 120 000,00 złotych​

Credit Agricole - Prostoliczony kredyt gotówkowy

  • Oprocentowanie - 5,00%
  • Prowizja - 12,50%
  • Maksymalna kwota zadłużenia - 120 000,00 złotych​

Wszystkie wyróżnione oferty mają atrakcyjne warunki umowy, także te które nie dotyczą wyłącznie finansów. Pieniądze można otrzymać w bardzo krótkim czasie, nawet tego samego dnia w którym zostanie złożony wniosek o kredyt. Banki starają się także zapewnić elastyczny okres spłaty, który może wynosić nawet kilka lat. Atutem są także równe i miesięczne raty. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia niezobowiązującego wniosku, dzięki temu poznasz dokładne warunki jakie bank Ci zaoferuje.